Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Konsultācijas un Pakalpojumi

Mūsu bizness ir palīdzēt sasniegt fermeriem viņu mērķus!

Lai arī mērķi var būt atšķirīgi tomēr veiksmīgas lopkopības pamati visiem ir vienādi. Šie pamati veidoti no labas lopu ģenētikas, labas kvalitātes barības, sabalansētas barības devas un dzīvnieku komforta. Lai arī tas izklausās vienkārši, tomēr šajās pamatlietās ietverts viss sarežģītais ikdienas darbs lopkopības saimniecībā.

Mēs zinām, ka daudzas problēmas saimniecībā nevar atrisināt, tikai nopērkot labus produktus vai instrumentus. Nereti saimniecības darbībā ir kādas „šaurās” vietas, kas neļauj citiem, labi izdarītiem darbiem, produktiem vai investīcijām parādīt savu potenciālu un dot rezultātu.

Mēs uzskatām, ka lopkopības bizness nesastāv tikai no atsevišķiem, „galvenajiem” veiksmes faktoriem, ka lopkopībā visi notiekošie procesi, lēmumi, darbības ir jāvērtē kopsakarībā un ka katrs labi izdarītais darbs dos pienesumu rezultātam un katrs slikti vai nolaidīgi izdarītais darbs var sabojāt visu iepriekš darīto.

RilataFarming konsultanti mācās un māca. Mēs mācāmies pie labākajiem pasaules skolotājiem, saviem amatbrāļiem un klientiem un labprāt nododam šīs zināšanas un pieredzi tālāk. RilataFarming konsultāciju pakalpojumu mērķis ir palīdzēt ar padomiem, pieredzi, informāciju, prasmēm, instrumentiem un produktiem sasniegt fermeru izvirzītos mērķus.

mail-icon Pieraksties Jaunumiem
Lūdzu aizpildiet visus obligātos laukus!
Paldies, jūs esat veiksmīgi pierakstījies Agrera jaunumiem!
Pieteikšanās neizdevās